Kadıköy Yan Flüt Kursu ve Fiyatları

Flüt Kursu

Nüans Müzik Akademisi Yan Flüt Kursu

Tamamı konservatuvar mezunu olan akademik eğitmenlerimiz eşliğinde alacağınız Yan Flüt Derslerinde enstrümanı çalmayı öğrenmenin yanı sıra çok keyifli vakit geçireceksiniz. Her yaş ve seviye için verdiğimiz eğitimler ile ister hobi olarak istediğiniz müzik tarzını icra edin, ya da isterseniz müzik okullarının sınavlarına, yarışmalara, seçmelere hazırlanın. Başlangıç seviyesinden itibaren ileri seviye dahil tüm flüt repertuarını deneyimli ve akademik eğitmenlerimiz ile çalışma imkanını Nüans Müzik olarak sizlere sunuyoruz. 

Tüm enstrüman eğitimlerinde olduğu gibi yan flüt dersi için temel eğitim çok önemli bir yer tutar. Bu temel eğitimde edineceğiniz doğru teknik, ileride ne kadar iyi bir flütçü olacağınızı belirler. Nüans Müzik'te bu temel eğitimi detaylı bir şekilde alacaksınız. İstanbul'da flüt dersi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizi Nüans Müzik Akademisi'ne bekleriz.

Tüm Yaş ve Her Seviyede Öğrenci için Flüt Kursu..

Flüt kursunda, güzel ton elde etme, teknik gelişim, gamlar, arpejler, artikülasyon, hızlı nota okuma, flütü doğru tutma, parmak poisyonları, nefes teknikleri, nota isimleri ve daha birçok konuda uzman eğitmenlerimizden birebir olarak ders alacaksınız.

Eğer bir Flütünüz yoksa eğitmenlerimizin yönlendirmesi ile enstrüman seçebilir, hatta akademimizin anlaşmalı olduğu enstrüman satış noktalarından daha uygun fiyata enstrüman temin edebilirsiniz. Dilerseniz akademimizden de Flüt temin edebilirsiniz.

 

Çocuklarınız ya da Sizin İçin Flüt Dersi

Konservatuvarların yarı zamanlı ve tam zamanlı bölümlerine hazırlanmanızda sizlere yardımcı oluyoruz. Nüans Müzik Akademisi'nde alacağınız birebir flüt dersi ile hızlı ve keyifli bir şekilde ilerleyecek, ve çok güzel bir flüt tonuna sahip olacaksınız.

Birebir olarak verdiğimiz eğitmlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin ve Yan Flüt öğrenmeye başlayın!

 

Yan Flüt Hakkında Genel Bilgi:

Yan flüt; baş, gövde ve kuyruk bölümlerinden oluşan üflemeli bir çalgıdır. Soprano(ince) sesli bir çalgıdır. Kursumuzda Yan Flüt Kursu, nota eğitimiyle başlar ve öğrencinin seviyesine göre farklılık gösterir.

Yan flüt oldukça etkileyici ve dinlendirici bir sese sahiptir. Nefesli bir çalgı olduğu için öğrencilerde nefesim yeter mi diye bir kaygı uyandırır, Eğitmenimiz öncelikle doğru nefes ve üfleme tekniğini öğretmektedir. Daha sonra tuşlarda bulunan sesleri algılamayı gösterecektir ve temel eğitim tamamlandıktan sonra nota öğretim aşamasına geçip profesyonelliğe adım atacaksınız. Çalışmalar ilerledikçe alt yapınız güçleneceği için, dilediğiniz tarzda müzik yapmaya başlayabilirsiniz. 

Yan Flüt Kursu ile kendinize yeni bir uğraşı kazandırıp haz duyacağınız müzikler çalabilirsiniz. Psikolojik olarak sizi rahatlatacak, hafıza gelişimi sağlayacak hayatta etkinliğinizi artıracak bir beceri kazanmak istiyorsanız hemen kursumuza gelmenizi bekliyoruz.

Yan Flüt Kursu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • 1

  Yan Flüt Kursu fiyatı ne kadar?

  Dönemsel olarak farklı kampanyalar yaptığımız için, güncel yan flüt dersi fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

 • 2

  Şarkı çalmayı öğrenebilmek için Yan Flüt kursuna en az ne kadar süreyle devam etmeliyim?

  Ortalama 4-6 ay

 • 3

  Yan Flüt Kursunda başarılı olmak için yetenek önemli midir?

  8-12 yaş grubu için çocuğun yeteneğine bakmaksızın yan flüt kursuna kabul ediyoruz. Yetişkin öğrencilerimiz için yetenek tabii ki önemlidir fakat bu durumu daha fazla çalışarak telafi edebilirsiniz.

 • 4

  Yan Flüt için 1 saatlik süre yeterli mi?

  Dersler bire bir olduğundan ders süresi yeterlidir.

 • 5

  Yan Flüt Kursuna başlama yaşı nedir?

  Yan Flüt kursu'na başlamak için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Tabi ki müzik eğitimine erken yaşta başlamanın bir çok avantajı vardır ama yan flüt dersi'ne daha ileri yaşlarda başlamanın eğitiminize engel oluşturacak bir etkisi yoktur.

 • 6

  Değişken mesai saatlerinde çalışanlar için Yan Flüt kursunun saatlerini ayarlayabilir misiniz?

  Yan Flüt kursu özel(bire-bir) olduğundan dolayı bir çok enstrümanda uyguladığımız gibi yan flüt dersinin saatlerini de size uygun saatlere göre organize edebiliriz.

 • 7

  Evimizde pratik yapma imkanımız yok, okulunuzda gelip çalışma imkanımız var mı?

  Randevu alarak kursun müsait olduğu zamanlarda gelip çalışabilirsiniz.

 • 8

  Yaz tatilleri ,Hastalık , Sınav gibi eğitimi engelleyici durumlarda derslerimiz işlenmiş sayılıyor mu?

  Zorunlu hallerde yan flüt dersine gelememe durumunda size telafi dersinizi yapabileceğiniz bir gün ayarlıyoruz. Telafi dersine gelmezseniz o dersiniz yapılmış sayılır. Telafi dersinin telafisi yok :) Yaz tatili gibi uzun süreli dönemlerde derslerinizi donduruyoruz, tatil dönüşü kaldığımız yerden devam ediyoruz.

 • 9

  Yan Flüt Kursuna katılmak için herhangi bir sınava giriyor muyuz?

  Hayır, yan flüt dersi almanız için herhangi bir sınava girmeniz gerekmiyor.

 • 10

  Yan Flüt Kursuna istediğimiz zaman kayıt yaptırabilir miyiz?

  Yan Flüt dersini birebir olarak yaptığımız için istediğiniz zaman kayıt yaptırabilirsiniz

Bilgi almak için bizimle iletişime geçin

WhatsApp: 0543 780 44 53 Telefon: 0216 368 27 57

2 Yorum Yazıldı.

 • Canan Hasancaoğlu

  Merhaba Nuans Müzik Ailesi, Flüt sesi her zaman bana çok naif ve hoş gelmiştir. Flüt öğrenmeye karar verdiğim şu günlerde yardım ve desteğinize ihtiyaç duymaktayım. Herhangi bir yaş sınırlamasının olmayışına ayrıca sevindim. Haftalık ders saati ve ücretinizi öğrenmek istiyorum. Sevgilerle, CANAN

  19 Nisan 2019 16:25
 • A. Çiğdem Solmaz

  11 yaşındaki oğlu için yan flüt dersi almak istiyoruz

  03 Aralık 2018 18:48

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!