Enstrüman Çalmak Nasıl Öğrenilir?

 

Bir enstrümanı çalmanın en önemli kuralları temel nota bilgisi, enstrümanı tanımak ve sürekli pratik yapmaktır. Bu kuralları evde kendi başınıza öğrenebilir veya profesyonel bir eğitim alarak öğrenebilirsiniz. Biz profesyonel bir eğitim almanızı öneriyoruz. Sebebi ise çok basit; doğru teknikleri öğrenmek ve hızlı ilerlemek. Yazımızda bu eğitimleri nereden ve nasıl bulacağınızı paylaşacağız.

 

 

Aradığınız profesyonel müzik eğitimlerini bulabileceğiniz bir platformu size tanıtmak istiyoruz: akadumi.com

 

Akadumi, Resim Kursları, Müzik Kursları, Hobi Kursları, Workshop’lar, Sertifikalı Eğitimler ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir adres. Tek yapmanız gereken size en uygun olduğunu düşündüğünüz kursu yorum, lokasyon ve fiyatına göre seçmek ve Ön Kayıt yapmak. İstanbul geneli özenle seçilmiş, anlaşmalı olan kurumlar aracılığıyla en uygun fiyata en kaliteli eğitimi size uygun fırsatlarla bulabileceksiniz.

 

Akadumi.com üzerinden Müzik Kurslarını tüm bilgileriyle listeleyebilirsiniz. Gitar kursundan Bateri kursuna, Piyano kursundan Yan Flüt kursuna kadar İstanbul’un tüm lokasyonlarında anlaşmalı kurumlara tek tıkla ulaşabilirsiniz.

 

Kadıköy Nüans Müzik Kursu olarak biz de Akadumi.com platformunda yer almaktayız. Deneme derslerine akadumi’ye özel olarak ücretsiz şekilde katılabilir, müzik atölyemizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

 

Tüm müzik severleri Kadıköy’deki Nüans Müzik Okulu’na bekliyoruz.

MEB, LCM, ABRSM SERTİFİKA PROGRAMLARI ÇOCUK MÜZİK KURSU / HOBİ ENSTRÜMAN KURSLARI YETİŞKİNLER İÇİN ENSTRÜMAN DERSLERİ KONSERVATUVARA HAZIRLIK KURSU