Kadıköy Keman Kursu ve Fiyatları - Ücretsiz Tanıtım Dersi

Keman Kursu

Kardelen Pınar ile Keman Dersi Nüans Müzik'te

Detaylı bilgi için BURAYA tıklayın

Keman kursu içeriği, keman dersi konuları ve sıkça sorulan sorular için sayfayı aşağıya kaydırın.

Keman Kursu

Nüans Müzik Başlangıç Seviyesi Keman Dersi

Nüans Müzik'te çocuk ve yetişkin olmak üzere her yaş grubuna keman dersi vermekteyiz. Keman, yaylı ailesinin en küçük üyesi olup, her şeyde olduğu gibi gerekli özveri ve ilgi gösterildiğinde zengin müzik dünyasının kapılarını sizlere açacak perdesiz bir enstrümandır.

 
Keman Kursu'na başlarken kişinin enstrümanıyla yapmak istedikleri, gelmek istediği nokta göz önünde bulundurularak hangi metodun izleneceği belirlenir. İstendiği takdirde Milli Eğitim ve LCM sertifika eğitim programları uygulanmakta olup, özellikle çocuklarda motivasyon koruma çalışmalarıyla beraber müzik ve enstrüman sevgisi aşılanarak yol kat edilmesi amaçlanmaktadir. 

Nüans Müzik olarak keman dersi alan öğrencilerimizden tek beklentimiz ise motivasyon ve gelişim açısından verim alınabilmesi için derslere katılımda süreklilik ve derslerde yapılan uygulamaların tekrarlarının düzenli olarak yapılmasıdır. Eğitmenlerimizin izlediği yol sadece belli şarkıları öğretip çaldırmayı değil, doğru çalışma yöntemlerini ve enstrümanin tüm inceliklerini kazandırarak, kişinin keman dersi dışında bireysel olarak enstrümani ile kendi kendine rehberlik ederek bulunduğu seviyedeki eserleri öğrenip, çalabileceği konuma getirmektir.

Başlangıç seviyesindeki öğrenciler keman derslerinde öncelkle temel nota okuma, temel ritm bilgisi ve temel teknik konularında eğitim alırlar. Bu temel teknik bilgileri alan öğrencilerimiz, Klasik Müzik, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Caz Müzik gibi müzik türlerinden dilediği türü seçerek bu alan üzerine çalışmalarını sürdürebilir. 

Öğrencilerimiz daha ileri seviyede ritm, nota bilgisi, Keman eserleri ve ton çalışmaları yapar. Nüans Müzik olarak amacımız keman dersi alan başlangıç seviyesindeki öğrencilerimizin eğlenerek öğrenmesini sağlamaktır. Bunun için öğrencilerimize her zaman ilerlemelerinin bolca pratik ve eğitmen tarafından verilen çalışmaları eksiksiz olarak yapmanın önemini anlatıyoruz.

Orta ve İleri Seviye Keman Dersi

Keman Kursu'na katılıp kendini geliştirmek isteyen orta seviye keman öğrencileri deneme dersimizde eğitmenlerimiz eşliğinde teknik değerlendirme, daha önce aldığı keman dersleri hakkında bilgi , Kendini hangi konuda geliştirmek istediği gibi analizler yapılarak ve tamamen kişiye özel eğitim programı oluşturularak yönlendirilir. 
Bu sayede gereksiz zaman kaybının önüne geçilerek ilk dersten itibaren öğrencimizin teknik gelişimine yönelik çalışmalara başlanır.

Nüans Müzik'te öğrenclilerimiz tamamı konservatuvar mezunu deneyimli eğitmenler ile belirlediğimiz keman dersi programlarında, öğrencilerimiz çok tatmin edici gelişim gösteriyorlar ve aynı zamanda Katıldıkları keman derslerinden keyif alıyorlar.


Nüans Müzik  olarak öğrencilerimize sınırsız destek olarak potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. 3 yaşından itibaren başlayan keman dersine 95 yaşına kadar devam edebilir. Keman dersine başlamak için hiç bir zaman geç kalmış değilsiniz. Birebir olarak yaptığımız keman derslerimizde her öğrencinin yetenek seviyesi ve öğrenme hızına  özel hazırlanmış proglamlarımız ile amacımız sizi keman çalmaya daha da motive etmektir.

 

Öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre işlediğimiz konular ve verdiğimiz hizmetler:

 • Başlangıç seviye keman dersi
 • Yetişkinler için keman dersi
 • Nota okuma
 • Keman satın alımında yönlendirme ve destek
 • Keman Sınavlarına Hazırlık
 • Klasik Keman teknikleri
 • Türk Müziği Keman teknikleri
 • Arşe (yay) teknikleri
 • Teorik Eğitim
 • Konservatuvar ve müzik bölümlerine hazırlık 
 • Repertuvar çalışmaları
 

Peki Keman Dersi İçin Neden Nüans Müzik Akademisi'ni Tercih Etmelisiniz?

Nüans Müzik'te eğlenceli bir ortamda ve güvenilir eğitmenlerimiz ile yapacağınız keman dersleri sonrasında siz ya da çocuğunuz tekrar gelmek için motive olacaksınız. 

 • İleri seviye öğretme teknikleri sayesinde sizin ya da çocuğunuzun Eğlenceli ve Hızlı Gelişimi,
 • Birebir Derslerimizde istediğiniz müzik tarzında ilerleme ve kişisel program uygulama, 
 • Katılacağınız sınavlardan %80 oranında istediğiniz sonucu alma,
 • Tamamı Konservatuvar mezunu deneyimli eğitmenler, 
 • Ulaşım kolaylığı
 • Ve çok çok daha fazlası..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!